Product Details
Welcome To Craft supply Center!
Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Type | Poplin Fabric |
| Width | 145cm |
| Material | 100%Cotton |
| Style | Simple |
| Application | Sewing Fabric |
| Brand Name | YANJUE |
| Occasion | Casual |






Reviews